PRODEJNA SUPERBASKET.CZ, PRAHA - PANKRÁC

Rehabilitační pomůcky Prodejna Praha Pankrác

Adresa

5. května 1290/5
140 00, Praha 4 - Pankrác

 

Telefon

724 537 377

 

E-mail

info@rehasport.cz

 

Otevírací doba

Po - Pá : 9:00 - 17:30
Čt : 9:00 - 18:00

 

Vzhledem k omezené skladové kapacitě na prodejně, není možné mít více než 1000 skladových položek. Z toho důvodu zavážíme objemné a málo prodávané produkty až po objednání z čestlického centrálního distribučního skladu. Děkujeme za pochopení.Popis cesty:

MHD

Pankrácká prodejna je pouhých 350 metrů od stanice metra Pankrác - na "Magistrále" směrem z centra. Jděte ulicí Hvězdova směrem od výškových budov na Pankráci. Pokud se za námi vydáte od stanice metra Pražského povstání jděte mírně do kopce ulicí Na Pankráci, zabočte vlevo do ulice Na Veselí, pak vpravo a jste u nás. Trasa je dlouhá 400 metrů.

 

Autem

Ulice 5. květa - směr z centra. Parkování před prodejnou je možné, nemáme však vyhrazené místo. Alternativou je parkování z druhé strany budovy v ulici Na Pankráci.
 


 

Centrální distribuční sklad Rehasport v Čestlicích u Prahy

Čestlice Rehasport

Adresa

Obchodní 107
251 01, Čestlice
Praha - východ

 

Telefon

800 200 900

 

E-mail

info@rehasport.cz

 

Otevírací doba

Po - Pá : 8:00 - 15:00

 

Popis cesty:

 

MHD

Centrální distribuční sklad Rehasport v Čestlicích u Prahy se nachází jen jednu minutu pěšky od zastávky autobusu Čestlice, Asbis. Na zastávku jezdí autobus číslo 325 a 328 přímo z Opatova v ranních hodinách nebo s přestupem na zastávce Čestlice či Čestlice, Albert hypermarket.

 

Autem

Pojedete-li po D1 z Prahy směrem na Brno, sjeďte na Exitu 6 (sjezd na Průhonice) kolem Lidlu, podjeďte dálnici a na kruhovém objezdu odbočte na prvním výjezdu. Poté jeďte 1 kilometr rovně po hlavní silnici (po pravé straně minete Albert), projeďte dvakrát křižovatkou a hned za kuchyňským studiem Hanák se dejte doleva. Vjeďte do areálu EURO 2000, kde pro vás máme připraven dostatek parkovacích stání.
 

 


 

Další výdejní místa

Pokud jste si nevybrali z našich prodejen, můžete si zboží zakoupené na našem e-shopu vyzvednout v jednom ze 183 výdejních míst Uloženka.cz nebo DPD Pickup
Výdejní místo si zvolíte v košíku při výběru způsobu dopravy.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.