Gelové vložky do bot

Gelové vložky Sorbothane mají širokou možnost použití během různorodých tréninkových aktivit. Gelové vložky do bot Sorbothane mají speciální materiál „Coolmax“, který je prodyšný a odvádí přebytečnou vlhkost. Gelové vložky Sorbothane mají svrchní antibakteriální vrstvu, která zamezuje výskytu bakterií způsobené nadměrným pocením při sportovních aktivitách. Výhodou gelových vložek Sorbothane je, že si je každý uživatel může upravit podle svého chodidla.


 

Gelové vložky Sorbothane Double Strike

Nejvíce prodávaný model v rámci značky Sorbothane je model Double Strike, který umí absorbovat dvojnásobnou dávku otřesů. Sportovci ho proto využívají na nejintenzivnější tréninkové aktivity jako je například vytrvalostní běh.

Gelové vložky Single Strike

Gelové vložky Single Strike jsou ideální volbou při chronických bolestech paty. Tyto gelové vložky ocení hlavně golfisté a turisté často chodící do přírody.

Gelové vložky Sorbothane Sorbo Pro 

Produkt Sorbothane Sorbo Pro je vhodný pro sportovce s vysokou pronací nohy. Pronace je stav, kdy se chodidlo vychyluje směrem dovnitř. Sorbo Pro nastavují ideální osu chodidla během sportovních aktivit.

Gelové Podpatěnky Heel Pad

Podpatěnky Heel Pad poskytují oporu zejména na patu při nízko a středně intenzivních aktivitách jako je golf. Sorbothane Heel Pad se vyznačují nízkou hmotností a antibakteriální svrchní vrstvou.

 
269
7871269787
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.